ВСВ-ГРУП
ВСВ-ГРУП
Донецьк, Украина, 83102, г. Донецк, ул. Куйбышева, 73

Про нас

Компанія ТОВ "ТПК" ВСВ-ГРУП "відома як надійний партнер, який в першу чергу піклується про свого клієнта. Ми не експериментуємо на об'єктах, а використовуємо матеріали і технології провідних європейських виробників.

Одне з головних наших переваг і методів роботи - йти на зустріч своїм постійним і потенційним клієнтам!

Нашими перевагами є - постійне і цілеспрямоване вдосконалення технологічних процесів, надійність та ефективність поставки, стислі терміни виконання замовлень. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці. Наша мета - довгострокове і взаємовигідне співробітництво. Завдяки нашим постійним партнерам ми досягли сьогоднішнього успіху, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Кваліфікація співробітників компанії відповідає найвищим вимогам. Менеджери компанії і технічні фахівці постійно підвищують кваліфікацію на семінарах і тренінгах, робочі кадри проходять стажування.

Товари / Послуги:

Автоматика для воріт В'їзні ворота Гаражні ворота Секційні промислові ворота Високошвидкісні ворота Двері автоматичні Повітряні теплові завіси Турнікети Сендвіч-панелі Холодильні камери і склади Двері для холодильних камер Гнучкі стрічкові ПВХ завіси (термоштори) М'який ПВХ матеріал і комплектуючі Жорсткі маятникові двері двері Гнучкі маятникові двері ПВХ Швидкомонтовані будівлі Докшелтери (герметизатори прорізів) Доклевелери (перевантажувальні мости) Автоматичні шлагбауми Паркувальні бар'єри

Місто:

Донецьк, Донецька область

Адреса компанії:

Украина, 83102, г. Донецк, ул. Куйбышева, 73

Дата заснування:

0